תקנון אתר ותנאי רכישה

ברוכים הבאים לאתר טיקטסבוקינג אשר בבעלותה של חברת תל-סאן בע”מ.

נבקשך לקרוא בעיון את התקנון , בלחיצת “המשך לביצוע תשלום” הנך מאשר את תנאי השימוש באתר על כל סעיפיו.

השימוש באתר נעשה בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד.

בעלי מוגבלויות מוזמנים ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות בשעות הפעילות.

טיקטסבוקינג רשאית לשנות את תנאי תקנון כרצונה וללא הודעה מוקדמת.

תנאי שימוש:

השימוש באתר הוא פרטי ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי ללא אישור בכתב מחברת טיקטסבוקינג.

על המשתמש להיות בגיר ובעל רשות שימוש באמצעי התשלום על המשתמש למסור את פרטיו האישיים. התשלום באתר יתאפשר באמצעות כרטיס אשראי בלבד , לאופן תשלום אחר אנא צור קשר עם מוקד שירות הלקוחות.

טיקטסבוקינג הינה חברה לשיווק והפצת כרטיסים לאירועים שונים ברחבי העולם , חברת טיקטסבוקינג אינה אחראית על תוכן ואופי האירוע ועל פרסום מוטעה לגביו לרבות האתר עצמו ומתקניו.

השימוש באתר הוא אישי ועל המשתמש להזין את פרטיו הנכונים והמדוייקים , שימוש בפרטים לא נכונים\מדוייקים מהווה עבירה על החוק.

איסוף הכרטיסים יתבצע על ידי הלקוח באמצעות הדפסת אישור ההזמנה והחלפתו בקופות האירוע , באירועים שונים לא נדרשת החלפת אישור ההזמנה. על הלקוח להגיע לפחות חצי שעה ולא יותר משעתיים קודם לתחילת האירוע לקופות האירוע על מנת לבצע ההחלפה . יש לשאת תעודה מזהה של עורך ההזמנה בעת ההחלפה. נשמח לענות על כל שאלה בנושא במוקד השירות בשעות הפעילות.

התמונות השרטוטים קטעי וידאו וקול סמלילים והעיצוב באתר מוגנים בזכויות יוצרים אין להעתיקם ו/או לשכפלם ו/או להפיצם.

המחיר הסופי של הכרטיס ו/או השירות יופיע בדף ההזמנה בשקלים המחיר כולל עמלות ,הפרשי שערים ומשלוח . עם זאת יתכנו טעויות מסיבות שונות בכל מקרה כזה אנו נעדכן את המשתמש ונפעל על מנת לתקנו. נשמח לענות על כל שאלה בנושא במוקד השירות בשעות הפעילות

השרטוטים של מקומות הישיבה עוצבו לנוחיות המשתמש בלבד ייתכנו אי דיוקים.

טיקטסבוקינג עושה את מירב המאמצים כדי שהנתונים באתר יהיו מדוייקים, אך אנו מבינים כי ייתכנו טעויות או קלקולים מסיבות שונות ורק אישור ההזמנה מהווה אישור על הזמנת הכרטיס.

במקרים חריגים טיקטסבוקינג ו/או הנהלת האירוע רשאים לשנות את מיקום המושב באירוע , מיקום המושב ה”חדש” יהיה באותה רמת מחירים או טובה יותר.

ביטול עסקה:

לאחר קבלת אישור הזמנת הכרטיסים לא תתאפשר ביטול העסקה מצד הלקוח מכל סיבה ! וזאת לפי תנאי הביטול של הספקים בחו”ל ,אנו נשמח לעזור במציאת חלופה אם תתאפשר.

במקרה של ביטול המופע בלבד יוחזרו הכספים במלואם לקונה בכפוף לקבלת הכרטיס ו/או אישור ההזמנה ואישור הלקוח כי קיבל התמורה בעבור הכרטיס/ים וזאת תוך 30 יום ממועד הביטול.

טיקטסבוקינג תהיה רשאית לבטל את העסקה במקרים הבאים: תקלה בתקשורת , מסירת פרטים לא נכונים ו/או לא מלאים מצד הלקוח , שימוש לרעה מצד הלקוח, תקלה או טעות בתיאור ו/או מחיר המוצר. טיקטסבוקינג תודיע ללקוח על ביטול העסקה טרם האירוע. זכות הביטול על פי תקנון זה תהיה בהתאם לדין, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981.

פרטיות:

טיקטסבוקינג עושה את המירב על מנת לתת למשתמש חווית קניה בטוחה תוך שמירה על פרטיות המשתמש. טיקטסבוקינג משתמשת בשיטת SSL לקידוד והצפנת האתר והפרטים האישיים המוזנים בו. טיקטסבוקינג מתחייבת שלא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוח מעבר לשימוש ההכרחי באתר אלא אם הפר המשתמש את תנאי התקנון ו/או אם ניתן צו שיפוטי המורה על טיקטסבוקינג למסור פרטיו האישיים של הלקוח. עם זאת , המשתמש מצהיר כי ידוע לו שאף המאמצים שנוקטת החברה ע”מ לאבטח האתר לא תיתכן אבטחה מוחלטת ובמקרה של פריצה כזאת או אחרת לאתר לא תישא טיקטסבוקינג באחריות ו/או בנזק ככל שייגרם.

משפטיות:

סמכות השיפוט בקשר לכל מחלוקת/תביעה אשר קשורות לשימוש באתר וכל הקשור אליו לרבות תשלומים וקניין רוחני מוקנות באופן בלעדי לבתי המשפט בתל-אביב יפו.

על תקנון זה יחולו הוראות הדין במדינת ישראל בלבד.

תבלו (:

About Us

 

טיקטס בוקינג היא חברה ישראלית שמציעה רכישה מקוונת נוחה ומהירה של כרטיסים למגוון מופעים
ואירועים בחו”ל – הצגות תאטרון, הופעות מוזיקה, משחקי כדורגל ואטרקציות מבוקשות נוספות.
קראו עוד

ניסיון

כבר מעל 20 שנות פעילות

לשירותכם

03-566-3107 א-ה 17:00-9:00

ביטחון

האתר מוכר אך ורק מהספקים הרשמיים

הנחות ומבצעים בלעדיים

הנחות בלעדיות ומבצעים מיוחדים

דילוג לתוכן