כרטיסים להצגות בלונדון – למה כדאי להזמין מראש?

כרטיסים להצגות בלונדון – למה כדאי להזמין מראש?

לונדון היא הבירה של אנגליה. את זה כולם יודעים. לונדון נחשבת לאחד ממרכזי התרבות החשובים והשוקקים ביותר באירופה ובעולם כולו. היא שופעת תאטראות, מוזיאונים, אטרקציות ייחודיות, שווקים מפורסמים ועוד, וגם את זה כולם יודעים.

כולם יודעים גם, שכדי לחוות את הבסיס התרבותי של לונדון חייבים לראות לפחות הצגה אחת מתוך רשימה מגוונת, לבקר לפחות באטרקציה אחת מהמבחר המעניין  ולזמזם לפחות במחזמר אחד. כולם יודעים כבר, שכדי לא לפספס את האמנות של לונדון צריך לבקר לפחות במוזיאון אחד, וכדי להתרשם מהיופי והמגוון האנושי בלונדון צריך לבקר בפאב אחד לפחות, שלא לדבר על ביקור באחד מהשווקים המפורסמים שבה.

הבעיה היא שכולם כבר יודעים את כל הדברים האלו על לונדון, כולם רוצים לחוות ולהתרשם מלונדון ומכל אחד מהאלמנטים שהזכרנו.

האקלים בלונדון ובסביבתה הוא קר ולח בחורף וחמים ובהיר בקיץ, למרות שלפעמים יש גם ימי גשם. בעונות המעבר, האביב והסתיו, מזג האוויר קצת פחות ודאי, אבל נוטה לנעים. לכן רוב המטיילים בלונדון יעדיפו להגיע בקיץ. אז בדרך כלל יש גם חופשות מבתי הספר והאוניברסיטאות, והעומס התיירותי על לונדון הוא עצום. כל אחד מהאלמנטים שהזכרנו הוא פופולרי, וכולם נוהרים אליהם.

אז כשמתחילים את תכנון הטיול או החופשה בלונדון כזוג, עם קבוצת חברים, משפחה או בכל צורה שתבחרו, כדאי, יחד עם הזמנת מקומות הלינה, לדאוג מראש גם לתחבורה נוחה שתאפשר לכם תנועה וניידות ברחבי לונדון. אתם יכולים לרכוש מראש טראוול קארד שבועי באזור מצומצם, או אויסטר קארד שהוא יותר פתוח ורחב. שני הכרטיסים יאפשרו לכם תנועה חופשית בלונדון בהתאם לצרכים שלכם.

וכמובן אם רוצים ללכת להצגה, כדי לא לעמוד בתור ובסוף להתאכזב  כי הכרטיסים אזלו, כדאי להזמין מראש כרטיסים להצגות בלונדון. רשימת ההצגות הטובות ארוכה ומכובדת. אפשר להזכיר את הפחות מוכרות, אבל לא פחות טובות, כמו ‘המחזה שהשתבש’, ומאותו כותב את ההצגה ‘קומדיה על שוד בנק’, אפשר מוכרות כמו ‘פאנטום האופרה’, ‘אמריקאי בפריז’ ועוד.

יש אנשים שמאד אוהבים מוזיקה ומחזות זמר. להם מומלץ להזמין מראש כרטיסים למחזות זמר בלונדון שאין להם אח ורע בכל העולם. ‘מאמה מיה’, ‘אלאדין’, ‘בית ספר לרוק’ וכמובן אי אפשר לפסוח על ‘מלך האריות הוותיק’, המצליח והמרהיב ביופיו.

כדאי גם להזמין מראש כרטיסים לאטרקציות בלונדון כמו: לונדון איי, מאדם טוסו, שייט על התמזה, כנסיית ווסטמינסטר, וכמובן לא לוותר על גן החיות הידוע של לונדון, ויש עוד רבים.

לסיכום נאמר שהזמנה מראש של כרטיסים להצגות בלונדון או כרטיסים לאטרקציות בלונדון היא הכרחית כי אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם מפספסים, כמו שאמרנו, את החוויות המרכזיות בביקור בלונדון; ועל אחת כמה וכמה אם אתם מגיעים עם ילדים.

About Us

 

טיקטס בוקינג היא חברה ישראלית שמציעה רכישה מקוונת נוחה ומהירה של כרטיסים למגוון מופעים
ואירועים בחו”ל – הצגות תאטרון, הופעות מוזיקה, משחקי כדורגל ואטרקציות מבוקשות נוספות.
קראו עוד

ניסיון

כבר מעל 20 שנות פעילות

לשירותכם

03-566-3107 א-ה 17:00-9:00

ביטחון

האתר מוכר אך ורק מהספקים הרשמיים

הנחות ומבצעים בלעדיים

הנחות בלעדיות ומבצעים מיוחדים

דילוג לתוכן